BIHAMK izvješće

Normaliziran promet na autocesti A-1 između Bijače i Međugorja

25.06.2026.
u 17:31

Nakon završetka čišćenja kolnika, od 16.35 sati normaliziran je promet na dionici autoceste A-1 između Bijače i Međugorja, izvijestio je BIHAMK. Prema prikupljenim podacima, danas se na cestama diljem Bosne i Hercegovine prometuje uz pojačanu frekvenciju vozila. Posebno je gust promet na prilazima većim gradskim središtima.

Na graničnom prijelazu Velika Kladuša zabilježena su duža čekanja putničkih vozila na ulasku u Bosnu i Hercegovinu. Na ostalim graničnim prijelazima zadržavanja putničkih vozila za sada nisu dulja od 30 minuta.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata