Općinsko vijeće Orašje odlučilo
Povratak na članak

Kino će se zvati Kulturni centar "Ivo Gregurević"

Među najvažnijim odlukama koje su podržali vijećnici treba istaknuti program rada OV-a za 2022. godinu, odluku o reguliranju prometa na području općine Orašje i odluku o imenovanju kinodvorane u Orašju u Kulturni centar "Ivo Gregurević".

Komentari 0

Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.