Iz KBC-a Osijek oglasili se o zdravstvenom stanju Marija Banožića
"Klinički pregledi i učinjene pretrage ukazuju na blago poboljšanje zdravstvenog stanja. Gospodin Banožić je pri svijesti, uz i dalje prisutnu intenzivnu terapiju i nadzor", izvijestili su iz Ravnateljstva KBC-a Osijek
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0