Dodik: S HDZ-om ostajemo kod dogovorenog, SDA je razvalila sporazum od 5. kolovoza
Mi imamo s HDZ-om dogovor oko zajedničkih politika i zajedničkog nastupa i to ništa nije novo. Mi s HDZ-om ostajemo kod politika koje smo utvrdili. Što se tiče SDA, oni su razvalili ovaj sporazum od 5. kolovoza, on više ne važi i ne postoji - kazao je Dodik.
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0