Večernji List - najnovije vijesti iz Bosne i Hercegovine, svijeta, sporta, kulture i showbiza
Naslovnica Vijesti

Članovi Hrvatske udruge mladih u središnjoj Bosni na edukaciji za mentore

02. ožujka 2021. u 17:50 0 komentara 121 prikaza
Pogledajte galeriju 1/2

Članovi Hrvatske udruge mladih u središnjoj Bosni sudjelovali su na edukaciji Organizacije Genesis Project iz Banja Luke za mentorstvo za 4. eUPSHIFT radionicu i natjecanja za grant sredstva u iznosu od 3 000 KM.

4. eUPSHIFT je namijenjen za osobe od 13 do 19 godina iz općina Srednjobosanske županije. 

"Danas smo dobili službenu informaciju da se iz naše županije prijavilo 140 mladih osoba! Bit’ će nam čast biti dio ovoga projekta i biti mentori našim mladima s područja naše županije", poručili su iz ove Udruge. 

"Hvala Organizaciji Genesis Project iz Banja Luke na ukazanom povjerenju i prilici za napredovanje. Današnju edukaciju za mentore vodili su stručni predavači iz Organizacije Genesis Project iz Banja Luke", navode iz HUM-a. 

Napišite prvi komentar!

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.