LIJEPA GESTA U HERCEGOVINI: Navijači ostavili vodu za sve one koji hodočaste sv. Anti
Ispred prostorija udruge su postavili stol i svim hodočasnicima ponudili besplatnu vodu i mogućnost da se okrijepe od hercegovačkih vrućina koje su već započele, a temperature idu skoro do 35 stupnjeva.