Zrinjski Olimpicu zabio četiri gola u 45 minuta, Sarajevo prokockalo 2:0

zrinjski
20.02.2016.
u 18:24

Posao je Zrinjski riješio već u prvom poluvremenu kada je dvaput pogodio Tomić, a po jednom Todorović i Zakarić

Zrinjski je u svojoj generalki s 4:0 pobijedio Olimpic. Posao su riješili već u prvom poluvremenu kada je dvaput pogodio Tomić, a po jednom su mrežu momčadi iz Sarajeva pogađali Todorović i Zakarić.

Premijer liga počinje sljedećeg vikenda, a derbi se igra u Mostaru gdje će Zrinjski dočekati Sarajevo.

Travnik i Sarajevo su u generalnoj probi za nastavak prvenstva na Piroti odigrali 2:2, piše Goal.

Bordo tim poveo je već nakon 30-ak sekundi igre preko Cesara. U 25. minuti već je bilo 2:0, a strijelac je bio Amer Bekić.

Travnik je već do poluvremena uspio izjednačiti na 2:2. Prvo je za 1:2 iz jedanaesterca pogodio Ćurić, a onda je sjajan gol za 2:2 zabio Zec.

U samoj završnici prvog poluvremena došlo je i do obračuna među igračima, a sudac je to riješio tako da su Benko, Bekić i Ćulum dobili javne opomene.