Zrinjski na Poljudu poražen od Hajduka

Zrinjski
07.10.2016.
u 20:16

Reprezentativnu pauzu u prvenstvu Zrinjski je iskoristio za odigravanje prijateljske utakmice s Hajdukom. Utakmica između Zrinjskog i Hajduka je odigrana na stadionu Poljud, a na kraju više razloga za zadovoljstvo je imao splitski klub koji je slavio s 2:0.

Do prednosti u ovom susretu Hajduk je došao u 11. minuti, piše sportsport.ba. Za vodstvo od 1:0 je pogodio Vojković, a samo devet minuta kasnije je Futacs iz slobodnog udarca udvostručio prednost Hajduka.

U nastavku utakmice i jedni i drugi su uspjeli stvoriti po nekoliko prilika, ali rezultat je ostao nepromijenjen i Hajduk je na kraju slavio sa sigurnih 2:0.