Željezničar slavio u Mostaru, Odović krenuo pobjedom na klupi Olimpica

zeljeznicar
05.03.2016.
u 19:28

Trenutak odluke dogodio se u 60. minuti kada je Bekrić pogodio s bijele točke za minimalno slavlje plavih

Željezničar je stigao i druge pobjede u proljetnom dijelu sezone. S minimalnih 1:0 slavili su u Mostaru kod Veleža. Trenutak odluke dogodio se u 60. minuti kada je Bekrić pogodio s bijele točke za minimalno slavlje plavih.

Inače, domaćin je najbolju priliku imao u 35. minuti kada je Alikadić izbio sam pred Kjosevskim, ali golman Želje je to sjajno obranio, piše Goal.

Milomir Odović debitirao je pobjedom na klupi Olimpica koji je kao domaćin slavio 3:0 protiv Borca. Vukovi su poveli u 29. minuti kada je Muharemović pogodio nakon greške Ružića.

Gosti su 55. minuti ostali s igračem manje nakon isključenja Raspudića, a domaćin je to kaznio u goloviam Anđušić u 70. i Uzelca u 86. minuti

Drina je golom Ćulibrka iz 42. minute povela protiv Slavije, ali gostima je bod (1:1. donio Pušara u 88. minuti.

Na utakmicama Mladosti i Viteza te Travnika (Čurić pogodio prečku iz penala u 85. minuti) i Rudara mreže su mirovale.