VIDEO Ovako to radi majstor: Pogledajte Modrićevu asistenciju za pamćenje

Autori: Dario Topić, Hina
21.11.2021.
u 20:50

Hrvatski kapetan napravio je jedan od poteza utakmice te još jednom pokazao zašto je najbolji.

U susretu 14. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na gostovanju pobijedio Grenadu sa 4-1 preuzevši barem privremeno vrh ljestvice Primere.

"Kraljevski klub" je poveo u 19. minuti golom Marca Asensia, a šest minuta kasnije na 2-0 je povisio Nacho Fernandez. Nadu domaćinu vratio je Luis Suarez u 34. minuti, no u 56. minuti je Vinicius Junior na asistenciju Luke Modrića doveo goste u prednost od 3-1.

Hrvatski kapetan je mogao i sam pucati iz odlične situacije, ali je nesebično dodao do Juniora koji je zabio u praznu mrežu.