teška ozljeda

VIDEO Neymar jecajući iznesen na nosilima s terena

14.12.2020.
u 07:13

U derbiju 14. kola francuske La Lige Lyon je kao gost pobijedio PSG sa 1:0, ali utakmicu je obilježila teška ozljeda Neymara u posljednjim minutama utakmice.

Popularni Lavovi stigli su do pobjede golom Kadewere u 35. minuti, a bio je to njihov prvi trijumf na Parku Prinčeva nakon čak 11 godina.

Ipak, mnogo bolnije za domaće bila je ozljeda Neymara u 97. minuti koji je jecajući iznesen na nosilima s terena i po svemu sudeći radi se o jako teškoj ozljedi, prenosi Klix.ba.

Na njega je s dvije noge oštro startovao Mendes u posljednjim sekundama utakmice, a nakon pregleda VAR-a igrač Lyona je isključen.

Mala je to utjeha za Parižane, jer po reakciji Neymara ova sezona bi mogla biti gotova za njega.