VIDEO Luka Modrić u neobičnom izdanju, ovakvog ga nikad nismo vidjeli

10.03.2022.
u 08:54

Hrvatski veznjak slavio je po svlačionici sa suigračima, skakao od sreće i na kraju sve začinio sočnom psovkom.

Nogometaši madridskog Real Madrida plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su sinoć u uzvratnom dvoboju osmine finala na svom Santiago Bernabeu svladali PSG s 3:1 te tako nadoknadili 0:1 poraz iz prve utakmice.

Sjajnu utakmicu odigrao je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić koji je na terenu proveo svih 90 minuta. Luka je sjajno asistirao trostrukom strijelcu Karimu Benzemi za pogodak u 76. minuti.

A Real Madrid nakon susreta je objavio video u kojem se vidi koliko Modriću znači ova pobjeda.