BRAZILSKA LIGA

Strava na terenu! Vratar krvnički startao na protivnika pa sve iznenadio ponašanjem

05.11.2019.
u 08:15

Na utakmici 30. kola brazilskog nogometnog prvenstva dogodila se situacija u kojoj je igrač Gremia mogao opasno stradati.

Gremio, koji je bio domaćin, pobijedio je 2:0, a glavna priča utakmice bio je vratar Internacionala Marcelo Lomba.

On je u 51. minuti u želji da spriječi kontranapad domaće momčadi odlučio krvnički startati na igrača Gremia Luciana.

Napadač domaćih pred Lombu je izašao '1 na 1', a vratar u prvom pokušaju nije uspio oduzeti loptu protivniku pa se odlučio na pogibeljni start.

Bez namjere startanja na loptu s obje je noge prema koljenima protivnika krvnički uklizao. Nakon opravdanog isključenja, Lomba se imao obraza žaliti sucu i u nevjerici pokazivati da je sve po pravilima nogometne igre.

Na svu sreću Luciano je prošao bez težih ozljeda te je igru napustio 26 minuta kasnije, a prekršaj pogledajte OVDJE.