Što je naljutilo Ronalda?

Screenshot
02.10.2021.
u 19:07

Portugalski napadač Cristiano Ronaldo (36) bio je iznimno frustriran nakon što je njegov Manchester United danas kiksao na Old Traffordu i osvojio samo bod protiv Evertona (1:1), piše Klix.

Unitedov trener Ole Gunnar Solskjaer ostavio je Ronalda na klupi na početku utakmice, a u igru ga je ubacio početkom drugog poluvremena.

Međutim, ni Ronaldo nije bio dovoljan da Crveni vragovi ponovo dođu do vodstva i osvoje tri nova boda.

Portugalac je ima tek jednu priliku i to u posljednjoj minuti, a nakon što je sudac odsvirao kraj utakmice, samo je odšetao u svlačionicu mrmljajući sebi nešto u bradu.

Nekoliko je puta ponovio psovku na portugalskom jeziku, a u jednom trenutku prišao mu je i Evertonov igrač Andros Townsend te mu nešto rekao.

Ronaldo je samo kimnuo glavom i vidljivo frustriran nastavio put prema svlačionici.

Inače, Portugalac je ove sezone odigrao sedam utakmica u svim natjecanjima te je postigao pet golova.