Sarajevo ubjedljivo protiv Viteza

09.09.2017.
u 19:15

Nogometaši Sarajeva su u prvoj utakmici sedmog kola Premijer lige BiH danas na Koševu pobijedili ekipu Viteza sa 4:0.

Sarajevo je tako nakon četiri utakmice uspjelo upisati pobjedu, prvu na svom terenu u ovoj sezoni, a drugu ukupno.

Prvo poluvrijeme proteklo je u dominaciji domaćih igrača, koji nisu usjeli iskoristi nekoliko šansi za pogodak te se na odmor otišlo bez golova.

Na otvaranju drugog poluvremena Sarajevo uspijeva slomiti otpor gostiju i preko Ahmetovića u 47. minuti doći u vodstvo. Osam minuta kasnije Velkoski je nakon slobodnog udarca postigao pogodak glavom, a u 67. minuti asistirao Ahmetoviću za njegov drugi gol i vodstvo od 3:0. Konačan rezultat 4:0 postavio je Hadžić u 85. minuti.

Navijači Sarajeva nakon serije loših utakmica mogu biti zadovoljni predstavom igrača svog tima koji je danas sa klupe prvi put vodio povratnik na klupu koševskog premijerligaša Husref Musemić.