PORTUGALSKA LIGA

Pogledajte Almeidino remek-djelo za pobjedu Benfice

09.09.2017.
u 12:04

U 5. kolu portugalske lige Benfica je kod kuće pobijedila Portimonense sa 2:1. Gosti su poveli u 56. minuti pogotkom Fabricija, a tri minute kasnije ostali su s igračem manje.

Hackmana je skrivio kazneni udarac i za prekršaj dobio izravni crveni karton. Jonas je bio točan s bijele točke za 1:1.

Najljepši trenutak na utakmici dogodio se u 78. minuti kada je Almeida sjajno s desne strane pogodio loptu koja je preletjela vratara Barbosu Ferreiru i završila u mreži. Naš Filip Krovinović (Benfica) nije ulazio u igru.

Poredak: Sporting 15, Benfica 13, Porto (-1) 12, Rio Ave (-1) 10...