Pobjede nogometaša Krupe i Željezničara

10.09.2017.
u 19:24

Nogometaši Krupe i Željezničara zabilježili su pobjede u 7. kolu BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Ekipa Krupe na domaćem terenu pobijedila je Mladost sa 3:1 (1:0), dok je Željezničar u Bijeljini bio bolji od Radnika sa 2:0 (2:0).

Sva tri pogodtka za Krupu postigao je Nusmir Fajić u 12., 39. i 72. minuti, a strijelc jednog pogotka za goste bio je Milivoje Lazić u 87. minuti.

Željezničar je do pete pobjede u prvenstvu stigao golovima Zajka Zebe iz penala u 12. i Gorana Zakarića u 44. minuti.

Posljednji susret 7. kola između ekipa Širokog Brijega i Borca igra se večeras na stadionu Pecara od 20 sati.

Prva tri susreta 7. kola igrana su u subotu. Nogometaši Sarajeva savladali su Vitez sa 4:0 ostvarivši prvu ovosezonsku pobjedu na Koševu, aktualni prvak Zrinjski također je bio ubjedljiv protiv Čelika sa 5:2, dok je ekipa Goška na Tušnju iznenadila Slobodu pobjedom sa 1:0.