Zrinjski slavio u Mostaru, pobijedili Gošk s 3:2

1/3
17.02.2018.
u 16:31

Zrinjski je pobijedio GOŠK sa 3:2 u susretu 19. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u jednoj zaista jako dobroj utakmici koja je odigrana Pod Bijelim brijegom.

Loše je aktualni prvak BiH ušao u prvo poluvrijeme. Gosti iz Gabele su u 10. minuti stigli do vodstva. Barić koristi lošu reakciju obrane domaćeg tima i golmana Pirića i pogađa za prednost od 0:1, piše Sportsport.ba.

Potom Zrinjski kreće po izjednačenje. Imao je tim Blaža Sliškovića nekoliko zaista velikih šansi u prvom poluvremenu, ali protiv golmana Dalibora Kozića jednostavno nisu mogli.

Skidao je čuvar mreže GOŠK-a apsolutno sve. Upisao je nekoliko vrhunskih obrana i svom timu je sačuvao prednost na poluvremenu od 0:1.

Zrinjski je ipak u 54. minuti došao do izjednačenja. Dosuđen je penal, odgovornost preuzima Filipović i pogađa za 1:1.

Samo pet minuta kasnije GOŠK ponovno vodi. Nakon kornera, Mulahusejnović skokom pogađa za prednost gostiju od 1:2.

Međutim, u 71. minuti novi penal za domaće. Ponovno je Filipović preuzeo odgovornost i zabio je za 2:2.

Do kraja je domaći tim pokušao doći do tri boda. To im je uspjelo u 89. minuti kada Filipović hat-trickom pogađa za konačnih 3:2.