treći poraz

Odbojkašice BiH poražene od Belgije

24.08.2021.
u 19:25

Ženska odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je od Belgije s 0:3, u okviru četvrtog kola Europskog prvenstva u Srbiji.

Izabranice Stevana Ljubičića pretrpjele su treći poraz kojim su praktično ostale bez šansi da se plasiraju u drugi krug.

Odbojkašice BiH dobro su otvorile utakmicu i imale prednost tijekom cijelog prvog seta. No, na kraju su posustale, Belgija je napravila preokret i povela s 1:0.

U preostala dva seta Belgijanke su dominirale i na kraju došle do treće pobjede koja im jamči ulazak u osminu finala.

Reprezentativke BiH sutra imaju slobodan dan nakon čega će u četvrtak igrati igrati posljednju utakmicu Europskog prvenstva protiv reprezentacije Rusije.