Marko Livaja je već dvije sezone ključni igrač i lider splitskog Hajduka, iako je imao neke ponude za nastavak karijere, vatreni je odlučio kako neće napuštati Poljud. Za njegove usluge zainteresirali su se neki turski klubovi, među ostalima i Galatasaray koji ga je vidio kao veliko pojačanje.
Jedne ponude i zanimljive priče prisjetio se turski novinar Talha Arslan, koji je anegdotu objavio na Twitteru gdje ga prati više od 50 tisuća ljudi.
- Kad pomislim na Hajduk, pomislim na Marka Livaju. Sjećam se kad se jednom pisalo da je trebao doći u Tursku pa mu je predsjednik Hajduka dao 16 kilometara kvadratnih zemlje da ostane, hahaha - napisao je Arslan.
Turski predstavnici iz Galatasaraya su navodno poslali službeni upit na Poljud, ali Hajduk im je glatko uručio odbijenicu i nisu htjeli prodati ključnog igrača.