Kovačev Monaco preokretom došao do pobjede i približio se vrhu

kovač monaco
26.09.2021.
u 20:12

U susretu osmog kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco, koji vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, na gostovanju je pobijedio Clermont 3:1 i došao do treće pobjedu sezone.

Domaćin je poveo već u sedmoj minuti golom Mohameda Baya, no Monaco je u nastavku susreta okrenuo rezultat s tri gola. Izjednačio je Wissam Ben Yedder u 26. minuti, Kevin Volland je u 48. doveo momčad iz Kneževine u vodstvo, a pobjedu Kovačeve momčadi potvrdio je Sofiane Diop u sudačkoj nadoknadi.

Monaco se pobjedom popeo na osmo mjesto prvenstvene ljestvice s 11 bodova i primaknuo se vrhu.