Cristiano Ronaldo je sjajno predriblao Belgijca...

ronaldo
30.03.2016.
u 14:52

Portugal je u sklopu prijateljske utakmice pobijedio Belgiju 2-1 na svojem terenu. Nanije zabio u 20., a Cristiano Ronaldo u 40. minuti, dok je utješni gol za Belgijce zabioRomelu Lukaku na asistenciju brata Jordana Lukakua.

- Emocije su me preplavile. Moj san bio je igrati s bratom u istoj momčadi - rekao je napadač Evertona nakon utakmice.

Utakmica u Leiriji počela je minutom šutnje za stradale u bombaškom napadu, a Belgijci su imali posebno dizajnirane dresove s natpisom: "U sjećanje na sve žrtve Bruxellesa, 22.3.2016."

Sjajan je bio Cristiano Ronaldo , koji je zabio, ali i podsjetio na stare dane kada je driblao kog je stigao. Jučerašnja žrtva bio je mladi belgijski stoper, inače igrač Manchester Cityja na posudbi u Galatasarayu, Jason Denayer . Portugal je ovim Ronaldovim driblingom došao do dvije prilike za gol.