Cim u derbiju Županijske lige porazio NK Mostar

Split Tommy - Futsal Dinamo
Facebook
17.11.2015.
u 06:45

U 9. kolu Županijske lige HNŽ-a nogometaši Cima pobijedili su NK Mostar 1:3. Prvi do prednosti dolazi NK Mostar pogotkom Marka Pušića u 6. minuti susreta. Na 1:1 je izjednačio Marko Miličević pet minuta kasnije. Igor Kolobara u 63. minuti dovodi Cim u vodstvo, a pobjedu momčadi iz Cima potvrđuje Anđelo Knezović pogotkom u posljednjim trenucima utakmice. Cim je tako ostvario sedmu pobjedu u sezoni, dok je NK Mostar upisao sedmi poraz. U ostalim susretima igrali su: Višići - Buna 3:1, FK Bjelopoljac - Lokomotiva 1:0, Međugorje - Iskra 3:4, Kruševo - Jesenica 1:2.