Blagojević donio tri boda Željezničaru

fffff
21.09.2015.
u 06:30

Željezničar je svladao zvorničku Drinu. Sarajevski tim je na poluvremenu vodio 2:0 zgoditcima Đelmića u 33. i 37. minuti. Drina je nakon toga uspjela doći do poravnanja u drugom dijelu preko Ilića i Jakšića. Ipak u završnici Blagojević je udarcem s ruba šesnaesterca donio pobjedu 3:2. Slavija je također u produžetku došla do pobjede protiv Čelika 2:1, a pogodio je pričuva Pušara. Mladost je imala prednost protiv Slobode sve do sudačke nadoknade, kad je Kostić nakon brojnih promašaja gostujućih napadača pogodio za 1:1 i donio bod Tuzlacima. (ddr)