Barcelona penalom u 90. do pobjede protiv 17. momčadi prvenstva!

Barcelona
20.02.2017.
u 08:41

Barcelona je tek nakon jedanaesterca u 90. minuti uspjela s 2:1 pobijediti Leganes, 17. momčad prvenstva!

Činilo se da će Barca do lagane pobjede kada je Leo Messi u četvrtoj minuti pogodio za rano vodstvo nakon asistencije Luisa Suareza. Međutim, Leganés je stigao do izjednačenja preko Unaija Lopeza u 71. minuti.

Katalonci su uspjeli slomiti goste tek u 90. minuti nakon što je Neymar iznudio kazneni udarac, a Leo Messi je loptu pospremio u mrežu za pobjedu, piše Goal.

Iako je Leganés u pogledu posjeda lopte bio potpuno podređen Barceloni, kada su u pitanju pokušaji, gosti uopće nisu zaostajali za Kataloncima. Štoviše, imali su isti broj udaraca u okvir gola - šest, a Ter Stegen se istaknuo s nekoliko sjajnih obrana.

Luis Enrique je napokon popustio kritičarima i vratio je u momčad Ivana Rakitića, ali ni to ovoga puta nije pomoglo Barceloni da zadivi. Raketa je odradio čitavu utakmicu.