Pobjeda Veleža, remi Širokog Brijega u Velikoj Kladuši

velez
Stojan Lasić
02.11.2011.
u 15:36

U Velikoj Kladuši su Krajišnik i Široki Brijeg odigrali neriješeno 1:1. Pehilj je domaći tim doveo u vodstvo u 37. minuti, a konačnih 1:1 postavio je Mišić u 86. minuti.

Nogometaši Veleža su u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine danas u Vrapčićima pobijedili Branitelj sa 2:0.

Velež je poveo golom Rovčanina u 12. minuti iz penala, a konačnih 2:0 postavio je Hasanović u 50. minuti.

Susret Sarajevo - Borac počinje u 17.30, a Željezničar - Čelik u 18 sati.

Uzvratni susreti bit će odigrani 23. studenog.