'**CORRECTION TO CAPTION** Manchester United\'s English striker Wayne Rooney reacts after missing a chance during the English Premier League football match between Manchester United and Newcastle Unit
'PAUL ELLIS'
05.02.2012.
u 17:51

U nedjeljnoj utakmici 24. kola engleskog prvenstva Newcastle je pobijedio Aston Villu (2:1).

Veselo je bilo na Stamford Bridgeu, činilo se da je nakon 50. minute sve gotovo, vodio je Chelsea 3:0 (Evans autogol, Mata i Luiz), da bi Wayne Rooney zabio dva puta s bijele točke, a za konačnih 3:3 u 84. minuti gol postigao Hernandez.

Svrake pobijedile Aston Villu

Svrake su do pobjede doveli pogocima Ba i Cisse, a da je u formi potvrdio je pogotkom za Aston Villu Robbie Keane koji čeka hrvatsku reprezentaciju s Irskom na EP-u u lipnju.

U 22. kolu španjolskog prvenstva Sporting Gijon (Mate Bilić ostao na klupi) igrao je sa Osasunom 1:1.