Desetkovani Bullsi dobili sedmu protiv Netsa i plasirali se u 2. krug

NPH/Pixsell
05.05.2013.
u 10:11

Chicago je slavio bez Rosea predvođen Noahom (24 koša, 14 skokova, šest blokada) i Belinellijem (24 koša)

Košarkaši Chicago Bullsa posljednja su momčad koja je izborila drugi krug NBA doigravanja. Brooklyn Netse svladali su sa 4-3 u seriji sinoćnjom pobjedom u gostima 99:93.
Iako bez ponajboljeg igrača Rosea, te Denga, Hamiltona i Hinricha, Bullsi su predvođeni Noahom (24 koša, 14 skokova, šest blokada) i Belinellijem (24 koša) vodili cijelu utakmicu, a na poluvrijeme otišli sa 61:44. Domaćini su uspjeli smanjiti u nastavku, no raspoloženi Deron Williams (24 koša) nije bio dostatan za preokret.
U drugom krugu Chicago igra protiv aktualnog prvaka Miamija, a momčadi bi se trebao priključiti Derrick Rose.