Izbornik Portugala:

Zakinuti smo, protiv Hrvatske i Poljske nisu nam sudili jedanaesterce

Izbornik Portugala:
Foto: Reuters/Pixsell
01.07.2016.
u 11:13
Google icon Dodaj Večernji list među omiljene izvore na Googleu

Portugalski izbornik Fernando Santos ponovno je pravim potezima učinio da njegova momčad protiv Poljske nametne svoju igru. Portugalci su izborili polufinale Eura bez pobjede u 90 minuta, svladali su Poljake na jedanaesterce sa 6:4 (1:1), ali Santos je našao razlog da prigovori na suđenje.

– Ne volim govoriti o sucima, ali ponekad treba reći. Zakinuti smo za dva jedanaesterca, jedan protiv Hrvatske, a drugi protiv Poljske. Sudački previd mogao nas je koštati. Suđenje na Euru nije loše, ali želim da suci ne budu pristrani. Ne trebaju nam pomagati, ali neka nas ne zakidaju – rekao je portugalski izbornik.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata