BiH i dalje srlja u dužničko ropstvo
Za realizaciju projekta poput koridora Vc, vodovodne ili kanalizacijske mreže potrebni su milijuni eura koje Bosna i Hercegovina nema
Komentari 1
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Petak,23,07,2010,ja i moj prijatelj,isli smo jednom trecem prijatelju u posjetu u kantonalnu(zupanijsku) bolnicu u Bihac,ma to ni je bolnica,to je ja mislim zadnje patiliste,a ne ljeciliste,ma ja mislim da su Africke bolnice hoteli, to je van svake pameti,covjek nema cak ni pitke vode, nego mora da mu neko donese(kupi),vi u Hrvatskoj stvarno nema te pravo ni na koji nacin da se protivite vasem zdravstvenom sustavu,u vas je prilicno uredno i opremljeno,ali ovo dolje u Bosni????!!!!!!!!!