Za skladno funkcioniranje BiH

Sastali se Plenković i Cvitanović: Stabiliziranje političke situacije i postizanje dogovora o izbornoj reformi

Foto
Sastali se Plenković i Cvitanović: Stabiliziranje političke situacije i postizanje dogovora o izbornoj reformi
08.04.2025.
u 13:10
Poručio je i da je ravnopravnost i legitimna zastupljenost svih triju konstitutivnih naroda preduvjet skladnog funkcioniranja BiH
Pogledaj originalni članak

Hrvatski premijer Andrej Plenković sastao se u utorak u Mostaru s predsjednikom HDZ-a 1990 i zastupnikom u Domu naroda PS Bosne i Hercegovine Ilijom Cvitanovićem.

"Zajednički cilj nam je stabiliziranje političke situacije BiH, uz nastavak europskog puta i postizanje političkog dogovora o izbornoj reformi", napisao je Plenković na X-u.

Poručio je i da je ravnopravnost i legitimna zastupljenost svih triju konstitutivnih naroda preduvjet skladnog funkcioniranja BiH.

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.