BIHAMK izvješće

Normaliziran promet na autocesti A-1 između Bijače i Međugorja

Foto
Normaliziran promet na autocesti A-1 između Bijače i Međugorja
25.06.2026.
u 17:31
Pogledaj originalni članak

Nakon završetka čišćenja kolnika, od 16.35 sati normaliziran je promet na dionici autoceste A-1 između Bijače i Međugorja, izvijestio je BIHAMK. Prema prikupljenim podacima, danas se na cestama diljem Bosne i Hercegovine prometuje uz pojačanu frekvenciju vozila. Posebno je gust promet na prilazima većim gradskim središtima.

Na graničnom prijelazu Velika Kladuša zabilježena su duža čekanja putničkih vozila na ulasku u Bosnu i Hercegovinu. Na ostalim graničnim prijelazima zadržavanja putničkih vozila za sada nisu dulja od 30 minuta.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.