komentirao bivši klub

Zvonimir Boban priznao: 'Došlo je vrijeme da se sve zbroji'

Foto
Zvonimir Boban priznao: 'Došlo je vrijeme da se sve zbroji'
19.02.2025.
u 07:27
Stručni komentator talijanskog Sky Sporta iznio je svoje dojmove nakon šokantnog ispadanja Milana iz Lige prvaka
Pogledaj originalni članak

Legendarni kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Zvonimir Boban bio je analitičar u studiju talijanskog Sky Sporta prilikom utakmice Milana i Feyenoorda (1:1) u Ligi prvaka nakon koje je njegov bivši klub u ranoj fazi ispao iz Lige prvaka. Podsjetimo, Feyenoord je s ukupnim rezultatom od 2:1 prošao u osminu finala..

- Ovo je baš tužno. Bilo je puno krivih odluka i trenera i došlo je vrijeme da se sve zbroji: Milan je ispao iz Lige prvaka i nikad nismo proživjeli ovakvu sezonu Milana. Ne mogu si priuštiti ovakvu izvedbu, nisu pobijedili Feyenoord i nisu u utrci za Scudetto - rekao je Boban u uvodu svog izlaganja nakon utakmice.

Prokomentirao je posebno crveni karton Thea Hernandeza koji je u 51. minuti svojim potezom ostavio suigrače na cjedilu.

- Žao mi je Milana, ali je Theo Hernandez ovo zaslužio. Radi ovo već godinama, žao mi je, ali tako je, pričamo o tome već godinama. Sudac Marciniak je vidio to, dao mu karton i "promijenio" utakmicu.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.