ŠIROKI BRIJEG

Zrinjski se pobjedom nad Malmöom oprostio od Europe

15.08.2019.
u 21:05

Nogometaši Zrinjskog oprostili su se od natjecanja u Europskoj ligi. U trećem pretkolu uspješniji je bio švedski Malmö koji je ukupnim rezultatom 3:1 izborio prolaz dalje, prenosi Pogled.ba

Nakon poraza od 3:0 u Švedskoj, Plemići su danas na Pecari pred oko 5000 gledatelja zasluženo slavili s 1:0.

Tijekom svih 90 minuta imali su igrači trenera Harija Vukasa terensku dominaciju.

Najbolju prigodu u prvom dijelu propustio je Lendrić u 45. minuti kada je njegov udarac obranio vratar Dahlin.

U šestoj minuti nastavka susreta Šovšić je šutirao iznad gola Šveđana.

Fantastičnu situaciju za dovesti u vodstvo Zrinjski propustio je Mandić koji je u 58. Minuti bio sam pred vratarom gostiju, ali se umjesto udarca odlučio za dodavanje, te je prigoda otišla u nepovrat.

Do pogotka Zrinjski dolazi u 89. minuti. Lendrić je srušen u šesnaestercu gostiju, a siguran s 11 metara bio je Damir Šovšić.

Zrinjski je svojom igrom zadovoljio navijače na Pecari koji su velikim pljeskom ispratili svoje ljubimce.

Zrinjski: Brkić, Čurjurić, Šovšić, Barbarić, Lendrić, Jakovljević, Rustemović, Mandić, Tičinović, Kadušić, Govedarica.

Malmö: Dahlin, Larsson, Knudsen, Safari, Lewicki, Bachirou, Rosenberg, Christiansen, Bengtsson, Antonsson, Nielsen.