Kup BiH

Slavlje Zrinjskog: Ivan Lendrić hat-trickom potopio Zvijezdu!

18.09.2019.
u 18:36

Nogometaši Zrinjskog bez problema su se plasirali u osminu finala Kupa BiH, a najzaslužniji za to je napadač Ivan Lendrić.

Zrinjski je slavio u gostima protiv Zvijezde iz Gradačca s visokih 4:0, a čak tri od četiri gola postigao je Lendrić, piše Sportsport.ba.

Sjajni napadač je mrežu domaćeg tima načeo u 15. minuti kada je pogodio za 0:1, da bi u 33. minuti povećao prednost svog tima. Lendrić je hat-trick kompletirao u 60. minuti kada je pogodio za 0:3, a konačan rezultat susreta postavio je Staniša Mandić 15 minuta prije kraja.

NK Zvijezda: Aljkanović, Antić, Arnautović, Jazvin, Mojović, Šarić, Fačić, Mahmutović, Čulum, Jazvin, Đekić.

HŠK Zrinjski: Soldo, Čoko, Čeliković, Čirjak, Zlomislić, Pezer, Barišić, Lendrić, Jakovljević, Mandić, Govedarica.