Odigrali 1:1

Nogometaši Sarajeva i Brotnja remizirali u Čitluku

02.02.2016.
u 16:28

Nogometaši Sarajeva u Čitluku su igrali neriješeno s ekipom Brotnja 1:1 (0:0) u drugom kontrolnom susretu u sklopu pripema za nastavak sezone u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Domaći niželigaš poveo je u 58. minuti golom Penave, dok je strijelac izjednaćujućeg pogotka za aklualnog bh. prvaka bio Brazilac Cezar u 85. minuti.

U prvom kontrolnom susretu ekipa trenera Miodraga Ješića svladala je federalnog prvoligaša Metallegheom sa 4:0.

"Bordo" tim završava desetonevne pripreme Hercegovini, a u drugoj fazi pripreme će za dva nastaviti u turskoj Antalyji.