Bolnica u Tuzli

Skočio s trećeg kata bolnice kada je saznao da ima tumor

Foto: VL
Skočio s trećeg kata bolnice kada je saznao da ima tumor
21.08.2015.
u 13:30
Pacijent srećom nije zadobio skoro nikakve ozlijede
Pogledaj originalni članak


Pacijent Klinike za neurokirurgiju Univerzitetskog kliničkog centra Tuzla sinoć je skočio s trećeg kata ove zdravstvene ustavove, a pri tome srećom nije zadobio skoro nikakve ozlijede. U UKC Tuzla se doznaje kako se radi o tridesetčetverogodišnjem J. A. s područja općine Kalesija, koji je skočio sinoć oko 18:30 sati s više od 10 metara visine. Prema navodima medija u BiH na ovaj korak odlučio se nakon što je saznao da ima tumor. Trenutno se J. A. nalazi na Odjelu intenzivne njege Klinike za neurokirurgiju UKC Tuzla i njegovo je stanje, prema riječima liječnika, stabilno. Istraga o ovom slučaju je u tijeku.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 1

SO
Sos
15:56 23.08.2015.

Svatko odlucuje o svome zivotu