Pacijent Klinike za neurokirurgiju Univerzitetskog kliničkog centra Tuzla sinoć je skočio s trećeg kata ove zdravstvene ustavove, a pri tome srećom nije zadobio skoro nikakve ozlijede. U UKC Tuzla se doznaje kako se radi o tridesetčetverogodišnjem J. A. s područja općine Kalesija, koji je skočio sinoć oko 18:30 sati s više od 10 metara visine. Prema navodima medija u BiH na ovaj korak odlučio se nakon što je saznao da ima tumor. Trenutno se J. A. nalazi na Odjelu intenzivne njege Klinike za neurokirurgiju UKC Tuzla i njegovo je stanje, prema riječima liječnika, stabilno. Istraga o ovom slučaju je u tijeku.
Bolnica u Tuzli
Pacijent srećom nije zadobio skoro nikakve ozlijede
Svatko odlucuje o svome zivotu