Za neizmirene račune

U Brčkom počela isključenja neredovnih platiša

10.12.2024.
u 13:48

Nakon javnih obavještenja putem medija, JP “Komunalno Brčko” je  započelo sa akcijom isključenja dužnika sa elektrodistributivne mreže za neizmirene račune za potrošenu električnu energiju.

„Mi smo bili primorani krenuti u ovu veliku aktivnost prinudne naplate za utrošenu električnu energiju budući da se dug kod jednog značajnog broja kupaca akumulirao. Dovedeni smo u situaciju da moramo pribjeći metodama isključenja sa elektroenergetske mreže u slučaju da se dug ne izmiruje. Trenutno je na terenu šest do osam ekipa gdje svaka ekipa pojedinačno dnevno realizira oko dvadeset naloga za isključenje u kategorijama kućanstva i pravne osobe“ istaknuo je Armin Drapić, v.d. direktora ovog poduzeća.

Iz JP Komunalno su još jednom apelirali na sve kupce električne energije da redovito izmiruju svoja dogovanja jer u protivnom  mogu biti suočeni sa isključenjem sa mreže i dodatnim troškovima ponovnog uključenja na elektrodistributivnu mrežu.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?