Istraživanje
Povratak na članak

Tek 27 posto zaposlenih ima prijateljski ton

Kada je u pitanju javljanje, više od polovine ispitanih zaposlenika javnih zdravstvenih ustanova (56%) poželjelo je dobar dan i predstavilo ime institucije, međutim, u čak 26% slučajeva zaposlenici javnih medicinskih institucija javili su se samo s ‘halo’, ‘molim’ ili ‘izvolite’

Komentari 0

Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.