poražavajući podaci
Povratak na članak

Sve više medicinara napušta BiH: 'Za par godina će doći do sloma zdravstvenog sustava'

Medicinari koji su u inozemstvu kažu kako tamo dobiju ono što zaslužuju - poštivanje, priliku za napredovanjem i nagradu za svoj rad. Na isti način razmišljaju i mnogobrojni mladi liječnici kojih je sve manje

Komentari 0

Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.