Gori Uborak...
Povratak na članak

Stožer CZ HNŽ-a: Nismo proglasili izvanredno stanje, ne širite DEZINFORMACIJE!

Govoreći o požaru koji je jutros ponovno izbio na deponiju Uborak, ministar Šuta je kazao da su u gašenju uključene vatrogasne ekipe iz Konjica, Stoca, Čapljine, Jablanice i Čitluka, koje pružaju podršku mostarskim službama

Komentari 0

Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.