Planiran za 24. siječnja
Povratak na članak

Oglasili se iz švicarskog grada koji je zabranio koncert Škore i Bulića

Problemi su započeli u gradu Bülachu. Organizatori tvrde da su još u kolovozu dostavili popis izvođača i dobili zeleno svjetlo za početak promocije, no samo tjedan dana kasnije stigla je zabrana

Komentari 2

DA
darcro11
23:52 01.12.2025.

Aha nije radi politickih razloga vec sto po njima Bulic, Hr ruze i Skoro ugrozavaju javnu sigurnost. Mogli su se udostojiti i reci kako to oni rade? Naravno da nemaju dozvolu policije jer im je oduzeta 5 do 12 nakonn sto su je mjesecima imali. I kako to kojim cudom ne bi ugrozavali javnu sigurnost, ako je ugrozavaju ovako, da u privatnom prostoru organiziraju koncert? Fuj! Ovo je rezultat hrvatskih leftarda i cetnika koji su jucer prosvjedovali u Zg, Rijeci itd. koji u dosluhu sa slicnim u Europi sire lazi i pljuvacinu na Hrvatsku i Hrvate.

VL
PI
Pi1947
08:20 03.12.2025.

Srpska posla samo mucka

VL
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.