NJEGOVA STRANA PRIČE
Povratak na članak

Oglasio se Ivica Kostelić, kaže da je iz bazena sve gledao: Nisam stradao u lavini, ali sam bio očevidac.

Na Instagramu se javio sam Ivica Kostelić i objasnio situaciju. Istaknuo je kako je došlo do nesporazuma te da je samo bio očevidac nesreći, ali nije bio jedan od unesrećenih skijaša koji su se našli pod snijegom.

Komentari 0

Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.