Oglasio se Ivica Kostelić, kaže da je iz bazena sve gledao: Nisam stradao u lavini, ali sam bio očevidac.
Na Instagramu se javio sam Ivica Kostelić i objasnio situaciju. Istaknuo je kako je došlo do nesporazuma te da je samo bio očevidac nesreći, ali nije bio jedan od unesrećenih skijaša koji su se našli pod snijegom.
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0