Na Pecari usred finala palo “DA”

1/2
17.08.2018.
u 20:08

Veliko finale Malonogometne lige MZ na kratko je palo u drugi plan zbog senzacionalne prosidbe na poluvremenu utakmice.

Igrač Jara Danijel Bevanda zaprosio je na centru travnjaka Pecare pred mnoštvom gledatelja svoju izabranicu Martinu Markić. Martina je odmah dala potvrdan odgovor na sveopće oduševljenje publike, piše Jabuka.tv.

I Martina i Danijel su iz istoga sela, finalista ovogodišnje Malonogometne lige mjesnih zajednica Jara, a svoju su vezu sada odlučili okruniti na najljepši način – stupanjem u brak.

Na poluvremenu momčad Jara vodi rezultatom 1:2. Obje momčadi ušle su vrlo borbeno u prvo poluvrijeme, a osim sjajna tri pogotka, gledatelji su mogli uživati u dosta dobrih poteza s obje strane terena.