MUP HNŽ-a: 'Otmičar' i djevojčica iz Konjica stupili u kontakt preko društvenih mreža
Pripadnici Ministarstva unutarnjih poslova Hercegovačko-neretvanske županije (MUP HNŽ) u srijedu su održali konferenciju za medije na kojoj su se osvrnuli na tri posljednja nemila događaja na područja ove županije, poručivši da se u rješavanje problema sve češće pojave nasilja među mlađim osobama, trebaju uključiti svi.
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0