Mostar se guši u dimu, iz Grada poručuju: Da nije bilo opstrukcija od 2021., deponija bi danas bila sanirana
U priopćenju se izravno problematizira uloga građanske inicijative „Jer nas se tiče“. Iz Grada navode kako je ova udruga godinama na sudovima osporavala ključne dokumente za rad i sanaciju deponije
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0