Mario Kordić: Mostar šalje poruke suživota u BiH, oni koji nas žele vratiti u 90-te neće uspjeti dok sam ja gradonačelnik
“Trebamo još vremena i ljudi, pa da grad Mostar možda bude model za funkcioniranje ostatka BiH. Imamo priliku da od Grada Mostara napravimo ponovo ‘Biser BiH’ jer on to i zaslužuje”, kazao je gradonačelnik Mostara
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0