Mladež HDZ-a BiH

Likovna radionica s Osnovnom školom za djecu s posebnim potrebama

Likovna radionica
26.02.2016.
u 18:36

Inicijativom mladeži Temeljnog ogranka Avenija Jugozapad i u suradnji s Gradskim odborom Mladeži HDZ-a BiH Mostar organizirana je likovna radionica u Osnovnoj školi za djecu s posebnim potrebama. 

Voditelji radionice bili su profesori Srednje likovne škole Gabrijela Jurkića. Članovi mladeži su se družili s polaznicima te su zajedno s njima izrađivali glinene figure i slikali temperama na slikarskom platnu. 

Ovime je nastavljen niz akcija Mladeži HDZ-a BiH kojima se na poseban način htjela pokazati humanost i empatija prema polaznicima ove škole.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata