Imate li pametnijeg posla...
Povratak na članak

Kordić prosvjednicima uputio OŠTRU PORUKU, evo što je rekao

Ne vidim nikakav razlog da se itko okuplja na lokaciji za pretovar otpada. Očistit ćemo taj lokalitet i sanirati otpad koji se ondje nakupio tijekom prethodnog razdoblja. Zato nema potrebe prosvjedovati na 40 stupnjeva, a nije mi ni jasno protiv čega se zapravo prosvjeduje. Čistimo grad Mostar i bilo bi dobro da ti aktivisti, koji očito možda nemaju pametnijeg posla, pruže ruku i pomognu nam - poručio je Kordić

Komentari 0

Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.