Kordić prosvjednicima uputio OŠTRU PORUKU, evo što je rekao
Ne vidim nikakav razlog da se itko okuplja na lokaciji za pretovar otpada. Očistit ćemo taj lokalitet i sanirati otpad koji se ondje nakupio tijekom prethodnog razdoblja. Zato nema potrebe prosvjedovati na 40 stupnjeva, a nije mi ni jasno protiv čega se zapravo prosvjeduje. Čistimo grad Mostar i bilo bi dobro da ti aktivisti, koji očito možda nemaju pametnijeg posla, pruže ruku i pomognu nam - poručio je Kordić
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0