Kordić nakon buktinje na Uborku: "Netko je namjerno zapalio gume tijekom smjene straže, to je terorizam!"
"Dajte vi neku bolju riječ za situaciju kad netko zapali deponij, ugrozi mještane Vrapčića svakako, ali i čitav grad Mostar. Vatrogasci se izlažu životnoj opasnosti da zaustave veću havariju na tom mjestu. Dosta njih je imalo i ozbiljne zdravstvene probleme udišući taj dim"
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0